O nas

Unispaw – trwałe wyroby ze stali nierdzewnej

Naszym celem jest tworzenie i produkcja najwyższej jakości produktów ze stali nierdzewnej.

Posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdą Państwo trwałe i estetyczne poręcze oraz balustrady ze stali nierdzewnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w ofercie mamy też balustrady i poręcze drewniane z elementami ze stali nierdzewnej oraz zadaszenia i balustrady szklane. Zajmujemy się również produkcją akcesoriów dla niepełnosprawnych takich jak wszelkiego rodzaju pochwyty i poręcze.

W odpowiedzi na ciągle rosnące wymagania rynku odnośnie produktów budowlanych, nieustannie poszerzamy nasz asortyment oraz zakres świadczonych usług, dbając przy tym o zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i dekoratorskich.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, a także zoptymalizowaliśmy procesy produkcyjne aby uzyskać odpowiednio wysoką jakość produktów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Wykwalifikowana i doświadczona załoga oraz dbałość o szczegóły i detale realizowanych zleceń są gwarancją satysfakcji naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że dokładna i sumienna realizacja dotychczasowych projektów przyczyni się do wybrania nas jako partnera przy realizacji Twoich projektów. Ofertę kierujemy nie tylko do osób z woj. Podlaskiego, ale również Warszawy i okolic.